Brány

 

Posuvná hliníková samonosná brána

 

Hliníková samonosná brána  je vhodná do všech vjezdů a průjezdů v celkové šířce do 6 m.Díky své konstrukci s použitím nosného C profilu se pohybuje nad terénem a snižuje tak náročnost zimní údržby.

Brána je sestavena pouze z hliníkových a nerezových dílů a je opatřena kvalitní povrchovou úpravou z práškových barev nebo nanesením dekoru dřeva .Toto provedení zajišťuje vysoké antikorozní vlastnosti a dlouholetou životnost.

Díky své malé hmotnosti může bránu pohánět úsporný a bezpečný elektrický pohon s dálkovým ovládáním.Lze zvolit i pohon se solárním zdrojem a namontovat bránu i tam kde není přípojka elektrického proudu,nebo bránu ovládat ručně.

                   

    

 

Křídlová hliníková brána

 

Křídlová hliníková brána je vhodná do všech průjezdů  a vjezdů v celkové šířce do 8 m.Díky své konstrukci se pohybuje nad terénem a snižuje tak náročnost zimní údržby .Tento typ brány je vhodný všude tam kde prostor vedle průjezdu neumožňuje pohyb posuvné brány.

Povrchovou úpravu tvoří kvalitní nástřik z práškových barev nebo nanesení dekoru dřeva.Toto provedení zajišťuje vysoké antikorozní vlastnosti a dlouholetou životnost.

Díky své malé hmotnosti může bránu pohánět úsporný a bezpečný elektrický pohon s dálkovým ovládáním.Typy pohonů umožňují montáž bezprostředně na křídlo brány nebo pohon zapustit do terénu vjezdu.Lze zvolit i pohon se solárním zdrojem a namontovat bránu i tam kde není přípojka elektrického proudu,nebo bránu ovládat ručně.

               

 

 

 

 

 

 

 


Kontakt

Chury-system

Dušan Churý
Chvalkovice na Hané 190
68323


+420734276435